Obec Tvarožná
ObecTvarožná

Aktuality

#

Výzva na vykonanie výrubu/okliesnenia stromov v blízkosti elektrického vedenia

Dátum: 21. 10. 2022

VSD vyzýva vlastníkov nehnuteľnosti, na ktorých sa nachádzajú elektrické vedenia VN/VVN vo vlastníctve spoločnosti VSD na odstránenie a okliesnenie stromov a iných porastov, ktoré ohrozujú bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky el. vedení.
List od VSD sa nachádza v prílohe.

#

Chodci dbajte o svoju bezpečnosť

Dátum: 18. 10. 2022

Okr. riadit. PZ v Kežmarku z dôvodu zmiernenia následkov nepriaznivej dopravno-bezpečnostnej situácie, ako aj z dôvodu predchádzania závažným dopravným nehodám žiada chodcov, aby používali reflexné prvky a odev výrazných farieb. List odporúčaní ako predchádzať dopravným nehodám nájdete v prílohe.

#

Vypínanie verejného osvetlenia v obci

Dátum: 14. 10. 2022

Vypínanie verejného osvetlenie v čase od : 23:45 hod. do 4:30 hod.

#

Medzinárodné hodnotenie kompetencií dospelých - výskum

Dátum: 16. 9. 2022

V období od 5.9.2022 do 31.3.2023 sa v domácnostiach po celom Slovensku uskutočňuje medzinárodný výskum zručností dospelých. Podrobnosti nájdete v informačnom liste, ktorý sa nachádza v prílohe.

Inflačná pomoc 1

Inflačná pomoc.

Dátum: 13. 7. 2022

Na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny je možné požiadať o jednorazovú inflačnú dotáciu v sume 100 eur, ktorá má slúžiť na pokrytie zvýšených výdavkov na bývanie, energie, stravu a pod. O túto pomoc môžu požiadať osobní asistenti a vybrané skupiny, ktorí nemajú príjem. Podrobnejšie info v prílohe.

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta"

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta".

Dátum: 11. 7. 2022

Vojenské lesy a majetky SR, š.p., odštepný závod Kežmarok oznamujú začiatok rekonštrukcie účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta", ktorá spája obec Ľubicu s Levočskou dolinou. Rekonštrukcia je naplánovaná na dobu šiestich mesiacov. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Výzva polície - Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia. 2

Výzva polície: Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia.

Dátum: 12. 4. 2022

V súvislosti s nárastom trestnej činnosti páchanej prostredníctvom internetu polícia SR informuje verejnosť na nebezpečenstvo trestnej činnosti páchanej aj na senioroch. V prílohe nájdete dva dokumenty k tejto problematike.

TRANSPARENTNÝ ÚČET OBCE TVAROŽNÁ NA POMOC UKRAJINE

Dátum: 8. 3. 2022

Na žiadosť niekoľkých občanov žijúcich hlavne v zahraničí, obec Tvarožná zriadila transparentný účet na pomoc Ukrajine.

Okrený úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor 1

Okresný úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor.

Dátum: 2. 12. 2021

V prílohe sa nachádza oznámenie Okresného úradu v Kežmarku o zmene sídla a telef. kontaktov dvoch odborov a to ŽP a pozemkový a lesný odbor na adresu Kežmarok, Nižná brána č. 6 (budova OR PZ).
Odbor, ktorý rieši reštitúcie v bývalom voj. obv. Javorina ostal na adrese Mučeníkov 4.

Opatrenia - Africký mor ošípaných 1

Opatrenia - Africký mor ošípaných

Dátum: 9. 8. 2021

Mimoriadne núdzové opatrenia v súvislosti s výskytom AMO u diviakov v regióne RVPS Poprad (KÚ: Hranovnica, Spišská Teplica, Švábovce, Hôrka, Nová Lesná, Šuňava, Lučivná, Mlynica, Veľký Slavkov, Brutovce)a zaradením okresov Poprad, Kežmarok, Levoča do Reštrikčného pásma II.(infikovaná zóna)v prílohe.

Aktuálne informácie do Vášho telefónu 1

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Dátum: 24. 3. 2020

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Preklad (translations)

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie