Obec Tvarožná
ObecTvarožná

Orálna vakcinácia líšok proti besnote

Dátum: 22. 9. 2022

V prílohe sa nachádza "Oznámenie o začatí jesennej kampane 2022 orálnej vakcinácie líšok proti besnote" od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy v Poprade. Vakcinácia sa uskutoční v období od 5.10.2022 - 28.10.2022 (posun je možný podľa počasia).

Medzinárodné hodnotenie kompetencií dospelých - výskum

Dátum: 16. 9. 2022

V období od 5.9.2022 do 31.3.2023 sa v domácnostiach po celom Slovensku uskutočňuje medzinárodný výskum zručností dospelých. Podrobnosti nájdete v informačnom liste, ktorý sa nachádza v prílohe.

Odvolanie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru 1

Odvolanie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Dátum: 16. 9. 2022

Dňa 13.9.2022 bol Okresným riaditeľstvom HaZZ v Kežmarku odvolaný čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru. Podrobnosti v prílohe.

Oznam - dočasné útočisko a bezplatná doprava pre občanov Ukrajiny

Dátum: 13. 7. 2022

V prílohe sa nachádza plagát k vybaveniu dočasného útočiska pre občanov Ukrajiny - kde požiadať a kedy požiadať.
Ďalej sa na plagáte nachádza informácia o bezplatnej doprave pre Ukrajincov.

Inflačná pomoc 1

Inflačná pomoc.

Dátum: 13. 7. 2022

Na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny je možné požiadať o jednorazovú inflačnú dotáciu v sume 100 eur, ktorá má slúžiť na pokrytie zvýšených výdavkov na bývanie, energie, stravu a pod. O túto pomoc môžu požiadať osobní asistenti a vybrané skupiny, ktorí nemajú príjem. Podrobnejšie info v prílohe.

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta"

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta".

Dátum: 11. 7. 2022

Vojenské lesy a majetky SR, š.p., odštepný závod Kežmarok oznamujú začiatok rekonštrukcie účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta", ktorá spája obec Ľubicu s Levočskou dolinou. Rekonštrukcia je naplánovaná na dobu šiestich mesiacov. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru  1

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Dátum: 24. 6. 2022

OR HaZZ Kežmarok vyhlasuje od 24.06.2022 od 12:00 hod. do odvolania čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru. V čase zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru je každý povinný dodržiavať zásady protipožiarnej bezpečnosti.
Viac v prílohe.

Výzva polície - Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia. 2

Výzva polície: Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia.

Dátum: 12. 4. 2022

V súvislosti s nárastom trestnej činnosti páchanej prostredníctvom internetu polícia SR informuje verejnosť na nebezpečenstvo trestnej činnosti páchanej aj na senioroch. V prílohe nájdete dva dokumenty k tejto problematike.

TRANSPARENTNÝ ÚČET OBCE TVAROŽNÁ NA POMOC UKRAJINE

Dátum: 8. 3. 2022

Na žiadosť niekoľkých občanov žijúcich hlavne v zahraničí, obec Tvarožná zriadila transparentný účet na pomoc Ukrajine.

Okrený úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor 1

Okresný úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor.

Dátum: 2. 12. 2021

V prílohe sa nachádza oznámenie Okresného úradu v Kežmarku o zmene sídla a telef. kontaktov dvoch odborov a to ŽP a pozemkový a lesný odbor na adresu Kežmarok, Nižná brána č. 6 (budova OR PZ).
Odbor, ktorý rieši reštitúcie v bývalom voj. obv. Javorina ostal na adrese Mučeníkov 4.

Opatrenia - Africký mor ošípaných 1

Opatrenia - Africký mor ošípaných

Dátum: 9. 8. 2021

Mimoriadne núdzové opatrenia v súvislosti s výskytom AMO u diviakov v regióne RVPS Poprad (KÚ: Hranovnica, Spišská Teplica, Švábovce, Hôrka, Nová Lesná, Šuňava, Lučivná, Mlynica, Veľký Slavkov, Brutovce)a zaradením okresov Poprad, Kežmarok, Levoča do Reštrikčného pásma II.(infikovaná zóna)v prílohe.

Aktuálne informácie do Vášho telefónu 1

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Dátum: 24. 3. 2020

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

rozšírené vyhľadávanie

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Po Ut St Št Pia So Ne