Obec Tvarožná
ObecTvarožná

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru.

Dátum: 22. 7. 2022

Okresné riaditeľstvo HaZZ v Kežmarku vyhlásilo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru dňa 21.7.2022 od 12:00 hod až do odvolania. Podrobnosti v prílohe.

Oznam - dočasné útočisko a bezplatná doprava pre občanov Ukrajiny

Dátum: 13. 7. 2022

V prílohe sa nachádza plagát k vybaveniu dočasného útočiska pre občanov Ukrajiny - kde požiadať a kedy požiadať.
Ďalej sa na plagáte nachádza informácia o bezplatnej doprave pre Ukrajincov.

Inflačná pomoc 1

Inflačná pomoc.

Dátum: 13. 7. 2022

Na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny je možné požiadať o jednorazovú inflačnú dotáciu v sume 100 eur, ktorá má slúžiť na pokrytie zvýšených výdavkov na bývanie, energie, stravu a pod. O túto pomoc môžu požiadať osobní asistenti a vybrané skupiny, ktorí nemajú príjem. Podrobnejšie info v prílohe.

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta"

Oznámenie o rekonštrukcii účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta".

Dátum: 11. 7. 2022

Vojenské lesy a majetky SR, š.p., odštepný závod Kežmarok oznamujú začiatok rekonštrukcie účelovej komunikácie "Ruskinovská cesta", ktorá spája obec Ľubicu s Levočskou dolinou. Rekonštrukcia je naplánovaná na dobu šiestich mesiacov. Bližšie informácie nájdete v prílohe.

Pieniny - špeciálne spoje počas leta 2022 - autobusom aj vlakom.

Dátum: 28. 6. 2022

V prílohe sa nachádza plagát k posilnenia vlakových a autobusových spojov v Prešovskom samosprávnom kraji počas nadchádzajúcej letnej sezóny 2022 v období od 2.7.2022- 4.9.2022.

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru  1

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Dátum: 24. 6. 2022

OR HaZZ Kežmarok vyhlasuje od 24.06.2022 od 12:00 hod. do odvolania čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru. V čase zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru je každý povinný dodržiavať zásady protipožiarnej bezpečnosti.
Viac v prílohe.

COVID - Uvoľňovanie opatrení od 21.4.2022 1

COVID - Uvoľňovanie opatrení od 21.4.2022

Dátum: 21. 4. 2022

Opatrenia sa od štvrtka 21.04.2022 zmiernia v oblasti prekrytia dýchacích ciest a domácej karantény úzkych kontaktov. Nosenie respirátora už nebude povinné vo veľkej časti interiérov, vrátane hromadnej dopravy a taxislužieb a ani na hromadných podujatiach. V prílohe sa nachádza vyhláška ÚVZ.

Výzva polície - Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia. 2

Výzva polície: Podvody na internete a trestná činnosť páchaná na senioroch - informácia.

Dátum: 12. 4. 2022

V súvislosti s nárastom trestnej činnosti páchanej prostredníctvom internetu polícia SR informuje verejnosť na nebezpečenstvo trestnej činnosti páchanej aj na senioroch. V prílohe nájdete dva dokumenty k tejto problematike.

TRANSPARENTNÝ ÚČET OBCE TVAROŽNÁ NA POMOC UKRAJINE

Dátum: 8. 3. 2022

Na žiadosť niekoľkých občanov žijúcich hlavne v zahraničí, obec Tvarožná zriadila transparentný účet na pomoc Ukrajine.

Usmernenie pre vydávanie AG testov pre ubytovacie zariadenia

Dátum: 7. 3. 2022

v prílohe predkladáme Usmernenie OU Kežmarok k vydávaniu a prideľovaniu Ag samotestov pre ubytovacie zariadenia a občanom, ktoríposkytujú ubytovanie vojnovým utečencom (odídencom) z územia Ukrajiny
na územie Slovenskej republiky na základe odporúčania MZ SR. Bližšiepodrobnosti v texte usmernenia

Užitočné informácie o konflikte na Ukrajine 1

Užitočné informácie o konflikte na Ukrajine

Dátum: 28. 2. 2022

V prílohe sú zverejnené užitočné informácie o konflikte na Ukrajine, ktoré spracovalo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. Súčasťou sú informácie a kontakty pre občanov SR, ktorí sa nachádzajú na Ukrajine, ale aj pre Ukrajincov smerujúcich na Slovensko.

Zmena CP od pondelka 17.01.2022

Dátum: 14. 1. 2022

Obnovil sa ranný spoj z Vlkoviec do Popradu. Bude chodiť cez Žakovce o 7:56 hod.
Z Kežmarku sa ruší autobus s odchodom o 8:15 hod. a presúva sa na 9:15 hod. Z Tvarožnej sa vracia do Kežmarku o 9:56 hod.

Okrený úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor 1

Okresný úrad Kežmarok - zmena sídla odborov - ŽP a pozemkový a lesný odbor.

Dátum: 2. 12. 2021

V prílohe sa nachádza oznámenie Okresného úradu v Kežmarku o zmene sídla a telef. kontaktov dvoch odborov a to ŽP a pozemkový a lesný odbor na adresu Kežmarok, Nižná brána č. 6 (budova OR PZ).
Odbor, ktorý rieši reštitúcie v bývalom voj. obv. Javorina ostal na adrese Mučeníkov 4.

Opatrenia - Africký mor ošípaných 1

Opatrenia - Africký mor ošípaných

Dátum: 9. 8. 2021

Mimoriadne núdzové opatrenia v súvislosti s výskytom AMO u diviakov v regióne RVPS Poprad (KÚ: Hranovnica, Spišská Teplica, Švábovce, Hôrka, Nová Lesná, Šuňava, Lučivná, Mlynica, Veľký Slavkov, Brutovce)a zaradením okresov Poprad, Kežmarok, Levoča do Reštrikčného pásma II.(infikovaná zóna)v prílohe.

Aktuálne informácie do Vášho telefónu 1

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Dátum: 24. 3. 2020

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

rozšírené vyhľadávanie

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Po Ut St Št Pia So Ne